MŪSŲ KLINIKA

Odontologijos klinika UAB Alstoma veiklą pradėjo 2006 metais, licencijos verstis odontologine veikla Nr. 0487., įsikūrusi Gamyklos 28-1, Rudaminos sen., Vilniaus r. ir Nemėžyje, V. Sirokomlės g. 11-1.

Dvidešimt penktus metus veikianti klinika teikia vaikų bei suaugusiųjų aukščiausios kokybės odontologijos paslaugas, tokias kaip dantų balinimą, estetinį plombavimą, dantų implantaciją, protezavimą, endodontiją, burnos chirurgiją, periodontologiją, ortodontiją, burnos higieną, terapinį dantų gydymą ir kt. Ūmiais atvejais pacientus priimame be išankstinės registracijos.
Nuolatinės klinikos investicijos į moderniausią įrangą leidžia taikyti novatoriškus odontologijos ligų gydymo metodus bei būdus. Pacientai vieno vizito metu gali išsibalinti dantis su naujos kartos moderniu diodiniu lazeriu „DenLase LC-A.3“, kuris ne tik balina, bet ir su juo atliekamos chirurginės, fizioterapinės, herpio gydymo ir kitos procedūros.
Kliento pageidavimu, paslaugas teikiame ir išsimokėtinai. Pacientai gali atsiskaityti grynaisiais pinigais, kreditinėmis banko kortelėmis, lizingu. Bendradarbiaujame su Teritorinėmis ligonių kasomis (dantų protezavimo išlaidos kompensuojamos asmenims, sulaukusiems senatvės pensijos amžiaus; asmenims, pripažintiems nedarbingais arba iš dalies darbingais bei vaikams), Sveikatos draudimo kompanijomis, Medlizingu (UAB „General Financing“).
Ala Vitkūnienė
Erika Nausėdaitė
Virginijus Meškinis
Giedrė Kervienė
Vytenis Zdornovas
Danuta Dulko
Natalija Dovkša
Ieva Oniūnaitė
Jurij Michailovskij

Ala Vitkūnienė

Erika Nausėdaitė

Virginijus Meškinis

Giedrė Kervienė

Vytenis Zdornovas

Danuta Dulko

Natalija Dovkša

Ieva Oniūnaitė

Jurij Michailovskij