RENTGENO PASLAUGOS

Dantų rentgeno paslaugos yra diagnostinės procedūros, kurias naudojant rentgeno spinduliais galima įvertinti dantų, dantenų ir kaulo būklę. Tai leidžia odontologams gauti išsamesnę informaciją apie paciento burnos sveikatą, nustatyti problemų priežastis ir pasirinkti tinkamus gydymo metodus. Mūsų klinikoje yra atliekamos skaitmeninės dentalinės rentgeno nuotraukos (pavienių dantų nuotraukos) arba panoraminės rentgeno nuotraukos (abiejų žandikaulių visų dantų nuotraukos).

Ši procedūra leidžia įvertinti dantų uždegimo būklę. Padeda nustatyti galimus ortodontinius poreikius ir planuoti gydymą. Rentgeno aparatas nufotografuoja viršutinius ir apatinius dantų rinkinius, individualius dantis. Tai leidžia stebėti dantų šaknų ir kaulo būklę.

Dantų rentgeno tyrimai yra saugūs, jų atlikimas priklauso nuo konkrečių diagnozės poreikių ir būklės. Odontologas gali rekomenduoti rentgeno tyrimą, jeigu yra būtinybė gauti papildomą informaciją, kuri negali būti nustatyta per paprastą klinikinį tyrimą. Tai yra svarbi diagnostinė priemonė, padedanti odontologui išsaugoti arba atkurti paciento burnos sveikatą.